Kuidas E-poest kaupu osta?

Tellimise reeglid

Aprill 2021
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Kuidas E-poest kaupu osta?
Tellimise reeglid

Tellimine
E-poest välja valitud toote tellimiseks, klikkige "Lisa ostukorvi". Teie valitud toode läheb automaatselt ostukorvi. Ostukorvis olevaid tooteid ehk ostukorvi sisu saate vaadata, vajutades lehekülje ülal asuvale kirjale "Kaupu: ... Summa: ...". Ostukorvi sisu lehel saate muuta tellitavate kaupade kogust, ning kui te mõnda toodet hetkel siiski ei soovi, saate ka selle nimekirjast eemaldada.
Kui olete tellimuse kokku saanud, klikkige "Sobib, siirdun edasi tellimisvormi täitma". Täitke kõik tellimisvormis tärniga tähistatud lahtrid.
NB! Lisainfo lahtris saate omalt poolt tellimuse sisu täpsustada. Kui soovite kauba tellida Omniva pakiautomaati või SmartPosti pakiautomaati, siis märkige palun siia ka teile sobiv pakiautomaadi asukoht.

OMNIVA pakiautomaatide asukohad

SMARTPOST pakiautomaatide asukohad
Tellimuse kinnitamiseks ja saatmiseks klikkige "Sobib, esitan tellimuse".


Maksmine ja kauba saatmine

Tellitud kaubad toimetatakse Eesti piires ostjani järmiselt:

Omniva toimetab kauba teie poolt valitud pakiautomaati, kuhu on võimalik kaubale järgi minna ööpäevaringselt. Kauba maksimaalsed mõõtmed: 41x38x64 cm. Omniva pakiautomaatide asukohad leiate SIIT Omniva saatekulu on
0 €*
SmartPOST toimetab kauba teie poolt valitud kaubanduskeskuses asuvasse paki-automaati. Kauba maksimaalsed mõõtmed: 60x60x60 cm. SmartPOST pakiautomaatide asukohad leiate SIIT SmartPOST saatekulu on
0 €*
Kokkuleppel saame kauba üle anda otse käest kätte, kui tulete kaubale ise järgi või saame kokku näiteks võistlustel, näitustel vm üritustel kaubale saatekulu ei lisandu

* saatekulu on 0 € kui tellimuse summa on üle 50 €, väiksema ostu puhul, kui tellimuse summa on kuni 50 €, lisandub saatekulu 3,00 €.

Kui kauba kohaletoimetamise viisis on kokkulepitud (vajadusel täpsustame seda e-maili teel või telefonitsi), saadame teile e-mailile arve. Arve eest saab tasuda ülekandega Sookriimud OÜ pangaarvele EE182200221048825356 Swedpangas.
Kaup toimetatakse kohale 2-5 päeva jooksul peale arvel toodud summa laekumist Sookriimud OÜ pangakontole. Kokkuleppel käest kätte toimetamise korral lepitakse eraldi kättetoimetamise aeg.


Tagastamine
Kui ostetud kaup ei vasta teie ootustele, on teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast alates. Kui te soovite kauba ümber vahetada põhjusel, et suurus või värvus ei sobi, siis saate ostetud kauba vahetada samaväärse kauba vastu (erinev suurus ja/või värvus). Kauba ostul tasutud saatekulu tagastamisele ei kuulu.
Kauba ümbervahetamise või tagastamise soovist andke palun teada Sookriimud OÜ e-mailile:
Kauba tagastamisega või ümbervahetamiseks tagastamisega seotud kulud kannab klient. Sookriimud OÜ kannab omalt poolt ümbervahetamiseks saadetud kauba asemel uue kauba saatmisega seotud  (Omniva/Smartpost) pakiautomaadi kulud.  Tagastada ja/või ümber vahetada saab ainult kasutamata tooteid. Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi kuni 10 tööpäeva jooksul alates päevast, kui Sookriimud OÜ on tagastatud kauba kätte saanud. Kui tagastatav kaup on rikutud, tuleb tellijal hüvitada kauba väärtuse vähenemine.

Kuidas E-poest kaupu osta? Tellimise reeglid
EST   ENG  
OÜ Sookriimud, Kahala küla, Kuusalu vald, Harjumaa