Meist

Kennelist ja meie perest :)

Aprill 2021
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Meist
Kennelist ja meie perest :)
Kuidas kõik algas?
Tõime abikaasa Ukuga Soomest 2004. aasta algul esimese siberi husky tõugu isase koerakutsika - Artsu. Liitusin kasvataja Leila Appelgreni ettepanekul kohe ka Soome siberi husky ühinguga, (SHS, asut. 1967), kust olen tänaseks saanud tõenäoliselt kõige väärtuslikumad teadmised selle suurepärase tõu kohta.
2005. aastal sai alguse ka Eesti Siberi Husky Ühing, millega liitusin samal aastal.
2007. aasta suvel tuli meie perre taas Soomest, samuti isane siberi husky Bosse. 
2010. aasta kevadel aga sai teoks meie pere suur unistus - kolisime Tallinnast maale, päris oma majja, mida ümbritseb piisavalt suur maalapp. Mõned sajad meetrid majast jääb imeilus rabamets, Kahala soo ja Kahala järv. Soo lähedusest on sündinud ka mõte anda kennelile nimeks "Sookriimud".
Kennel Sookriimud on registreeritud Eesti Kennelliidus 28.02.2010.
Meist
Esiplaanil Bosse ja Hekla (Hekla on Hellerkantri kennelist) ning taga Artsu, treeningul Hellerkantri kennelis jaanuaris 2010
Eesmärgid, kuhu püüdleme?
Mind on alati paelunud siberi husky kui tõu juures asjaolu, et need koerad aretati kunagi kelguveoks, tegemist on seega töökoertega. Seetõttu väärtustan väga kasutusomadusi. Tõustandardile vastav välimik ja loomulikult hea tervis on samuti väga tähtsad.
Imetlen siberi huskyde juures  teiste tõugudega võrreldes ka sellele tõule iseloomulikku algupära ja sõltumatust.
Kennel on alles noor kuid omame oma tillukese :),  neljast siberi huskyst koosneva tiimiga ka juba pisut võistluskogemusi, esialgu küll lühimaa ehk sprindidistantsidelt Eestist, Lätist ja Leedust ning maailmameistrivõistlustelt 2011. aasta sügisel Saksamaal, Borkenis. 
Kenneli liikmete arvu suurenedes katsume tasapisi ette võtta ka pikemaid distantse... ja kes teab, ehk katsume kunagi ka mõnel pikkade traditsioonidega ja väärikal pikamaavõistlusel õnne.
Meie pere
Meist
Uku ning meie tütred Liisa ja Sanna
Meie pere koosneb neljast liikmest. Hoiame kokku ja oleme üksteisele toeks ja abiks.... Nii katsume ka üksteisele hobidega tegelemise 
osas toeks olla. Hobid on sattunud meil kõigil aga erinevad, nii et sageli tuleb otsida ühiseid kokkupuutepunkte. Abikaasa Uku tegeleb juba väga noorest east alates veemotoga, ning on sellel spordialal märkimisväärseid tulemusi saavutanud. Tütar Liisa on õppinud üheksa aastat kunsti, ning tunneb huvi fotograafia vastu....Sanna aga on meil alates 5. eluaastast tublisti iluvõimlemisega tegelenud ning nüüd tegeleb showtantsuga. Ja mina....,  minu kireks on kahtlemata koerad.
Meist
Ülle Aaslav-Kaasik
Meist Kennelist ja meie perest :)
EST   ENG  
Kennel Sookriimud, Kahala küla, Kuusalu vald, tel 5666 6009,