Eritellimused

Valmistan standardsuuruses toodetele lisaks ka erimõõdus tooteid.  Võimalusel (kui soovitud materjali on saadaval) saan pakkuda ka erinevaid värvilahendusi.  

Kuna põhiaeg kulub siiski standardsuuruses toodete valmistamisele, siis eritellimuse esitamisel tuleks arvestada minimaalselt 1-2 nädala pikkuse ooteajaga. Eritellimuse alusel trakside või veorakmete valmistamiseks sooviksin võimalusel Sinu koera ise üle mõõta (sõltub muidugi, kas meil on võimalik kokku saada vahemaa vms põhjuste tõttu). Kui see ei ole võimalik, siis palun Sul minu poolt saadetud juhiste järgi oma koer ise üle mõõta (mõõtmisjuhise saadan eraldi ja see on põhjalikum, kui on toodud KUIDAS KOERA MÕÕTA LEHEL). 

Eritellimuse alusel toote valmistamine on ajamahukam ning mõnel juhul on materjali hind samuti erinev standardtoodetes kasutatava materjali hinnast. Sellest kõigest sõltub eritellimusena valmistatava toote hind. Kirjuta mulle oma soovist allpool olevasse kontaktivormi või e-posti aadressile info@sookriimud.ee.
Täpsustame üle koera mõõtmise võimalused ja vajaduse, vajamineva materjali, ajakulu ning annan Sulle teada, mis on eritellimuse hinnaks. Seejärel selgitame välja,  kas saan Sulle soovitud eritellimuse täitmisega abiks olla.
Email again: